העוגנים שלנו

להרגיש טוב עם עצמנו זה הכוח המניע שלנו. ולכולנו זה מגיע!

תהליך יצירת ה-wellway האישי שלנו מבוסס על הגישה האינטגרטיבית לתזונה.
ביסודה של הגישה האינטגרטיבית קיימת ההבנה, שאורח החיים שאנו בוחרים לעצמנו משקף את התמונה הגדולה שמזינה את איכות חיינו, הן על הצלחת והן מחוצה לה.

כדי להרגיש טוב עם עצמנו באופן יציב ולהימנע מ'עוד ירידה זמנית במשקל' עלינו ליצור איזון בין צרכי הגוף המגוונים, הצרכים הרגשיים, שגרת החיים וההתנהגות האוטומטית המנחה אותנו עם כל אלה גם יחד.

נשמע מורכב?

בדיוק ההיפך, זה מה שהופך את הדברים להיות נעימים לביצוע ולהיטמע כחלק מאורח החיים החדש הנכון עבורנו אותו אנו בוחרים לעצמנו בתהליך בניית ה- wellway האישי שלנו.

Bio-Individuality

נקודת ההתחלה היא אנחנו!
ה-wellway האישי שלנו מתיישב עם הצרכים הפיזיולוגיים של הגוף, הצרכים הרגשיים של הלב וקצב החיים הייחודי לנו. לא קיים אורח חיים אחד שמתאים לכולנו.

הדרך המתאימה לך כדי להרגיש טוב עם עצמך היא נקודת המוצא לבניית ה-wellway האישי שלך.
כשזה בדרך שלך, התוצאה המתקבלת היא ירידה במשקל והקניית אורח חיים בריא ומאוזן לחיים עצמם, ולא עוד טרנד זמני של ירידה במשקל.

Your Body as an Ecosystem

הגוף שלנו הוא ה Bio-Computer המתוחכם בעולם, רק צריך לתת לו הזדמנות.

הגוף שלנו הוא יחידה אחת שלמה והוליסטית. כלל מערכות הגוף משפיעות זו על זו, ומושפעות באופן ישיר מהבחירות התזונתיות שאנו לוקחים בשגרה.

היסודות לבניית ה-wellway האישי שלך מבוססים על עוגנים תזונתיים אשר מחזקים ומתחזקים את כלל מערכות הגוף, כך שיתפקד כ'מכונה משומנת' המשרתת אותך כראוי.

Seeing You as a Whole

רובנו יודעים מה נכון לאכול אך עדיין בוחרים אחרת. היתכן?
מערכת היחסים שלנו עם אוכל מושפעת ממנעד רחב של תחומים בחיינו ורמת הסיפוק שלנו מהם,
כמו גם מההרגלים האוטומטים שסיגלנו לעצמנו לאורך השנים. שני אלה לא תמיד נמצאים בהלימה אל מול סיפוק צרכי הגוף והנפש על מנת להרגיש טוב עם עצמנו. דימוי עצמי, סטרס, קריירה, מערכות יחסים, שעות שינה ורבים נוספים מהווים לעיתים קרובות חלק בלתי נפרד ממורכבות מערכת היחסים שלנו עם אוכל. 

ביצירת ה-wellway האישי שלנו, אנו מסתכלים על עצמנו כמכלול ובוחנים את התמונה הגדולה יותר שמזינה את איכות החיים שלנו, מחברים את כל הנקודות ובאמצעותן בונים ארגז כלים אישי עשיר, שיעזור לנו לחולל שינוי במקומות הנכונים לנו על מנת לחיות חיים בריאים, חיוניים ולהרגיש טוב עם עצמנו.

Enjoy Food

אנחנו אוהבים אוכל! אז למה לא ליהנות ממנו?!

אוכל הוא מזמן לא רק כלי להזנת ותחזוקת הגוף, יש לנו מערכת יחסים הרבה יותר עמוקה איתו. לעיתים הוא מהווה פיצוי, לעיתים הוא חלק בלתי נפרד מהנאות החיים הקטנות והמשמחות.

אבן יסוד מהותית של wellway היא, שהכל מידתי ואין חסכים. נשמור איתנו את האוכל שאנחנו אוהבים ומעניק לנו אהבה חזרה. נבחן אהבות ישנות שאולי פחות משרתות אותנו בשגרה אבל זה לא אומר שאנחנו צריכים לשחרר אותן לגמרי לדרכן.

ליצירת ה-wellway שלך

לפרטים נוספים והרשמה